Film Scary Movie 2

Sledovať film
Scary Movie 2
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Predošlý diel filmu Scary Movie bol o tom, ako šestica kamarátov v lete vrieskala, lebo im šiesty zmysel napovedal, že Halloween pripadol na piatok trinásteho. Skupinka mladých tínedžerov totiž pred rokom zrazila, okradla a hodila do mora chudáka, ktorý - ako sa zdá - prežil a teraz začína študentov zabíjať. Nosí pritom čierny plášť a na tvári má bielu masku. Takže ani vlastne nevieme, či je to ryba alebo niekto úplne iný. Nezáleží však na tom - sme totiž v paródii. A to na rôzne hororové filmy posledných rokov: Vreskot, Záhady Blair Witch, Šiesty zmysel, či Matrix.
So známou partiou kamarátov sa stretávame aj v ďalšom pokračovaní. V úvode sa dvaja nekonvenční kňazi snažia vyhnať z Megan Voorhees zlého démona, ale nie všetko sa im darí podľa plánu. Neskôr partia kamarátov pokračuje v štúdiu na kolégiu a snažia sa zabudnúť na incident z minulého roku. Avšak profesor Oldman a jeho paralizovaný asistent Dwight sa rozhodli, že urobia výskumný prieskum v Pekelnom dome. Na jeho uskutočnenie však musia do domu vlákať partiu kamarátov. Aj sa im to podarí. Keď partia vojde do Pekelného domu, Cindy zbadá krvavé stopy, vedúce do tajomnej komnaty. V nej nájde denník a obraz starej pani, ktorá sa na Cindy nápadne podobá. Pekelný dom má však aj svoje ďalšie tajomstvá, ktoré musí partia kamarátov objasniť, čo ako sú strašidelné a nebezpečné...

Žáner: Horor, Komédia
Réžia: Keenen Ivory Wayans
Hrajú: Anthony Acker (návštěvník exorcistické párty), Mark Barrett (návštěvník exorcistické párty), Richard Bellos (návštěvník exorcistické párty), Suzanne Bianqui (návštěvnice exorcistické párty), Natale Bosco (návštěvník exorcistické párty), Joann Connor (návštěvník exorcistické pártyexorcistické párty)
Scénár: Buddy Johnson, Phil Beauman, Jason Friedberg, Aaron Seltzer, Shawn Wayans, Marlon Wayans
Krajina: USA, Kanada
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 54 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko