Film Scary Movie 3

Sledovať film
Scary Movie 3
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Možno príde i Michael Jackson! Varovanie: teraz umrieš! Ale od smiechu...
Cindy Campbellová úspešne ukončila štúdium a momentálne pracuje ako televízna redaktorka a moderátorka. V rámci investigatívnej žurnalistiky sa stretne s neuveriteľnými prípadmi: objaví tajomné kruhy v obilí, stretne sa s mimozemskými tvormi, rieši problém so smrtiacimi videokazetami, vidí deti so zvláštnymi očami a v jej okolí dokonca dôjde k incidentu s Michaelom Jacksonom! A aby toho nebolo málo, dozvie sa, že ona je tá vyvolená, ktorá musí pomôcť americkému prezidentovi zachrániť Spojené štáty a samozrejme celý svet pred inváziou zlých a škaredých votrelcov z vesmíru...

Žáner: Horor, Komédia
Réžia: David Zucker
Hrajú: Pamela Andersonová (Becca), Jenny McCarthyová (Kate), Marny Engová (Tabitha), Charlie Sheen (Tom), Simon Rex (George), Jianna Ballardová (Sue)
Scénár: Craig Mazin, Pat Proft, Shawn Wayans, Marlon Wayans, Buddy Johnson, Phil Beauman
Krajina: USA, Kanada
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 57 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko