Sledovať film Scary Movie online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 113 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Scary Movie
  Trailer k filmu Scary Movie   Sledovať 1478 filmov a 113 staníc bez záväzkov
Žáner:
Horor, Komedie, Mysteriózní, parodie
Réžia:
Keenen Ivory Wayans
Hrajú:
Carmen Electra (Drew Decker), Dave Sheridan (Doofy Gilmore), Frank B. Moore (není přítel od Drew), Giacomo Baessato (koledník), Kyle Graham (koledník), Leanne Santosová (koledník)
Scénár:
Buddy Johnson, Aaron Seltzer, Jason Friedberg, Phil Beauman, Marlon Wayans, Shawn Wayans
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Príbeh sa začína v momente, keď si Drew robí popcorn vo svojom dome a zrazu zazvoní telefón, v ktorom sa neznáma osoba pýta, či má rada strašidelné filmy. Oznámi jej, že ju sleduje a chystá sa na ňu zaútočiť s nožom. Vystrašená žena utečie do záhrady, vrah ju ale stále prenasleduje a pri naháňačke ju vyzlieka až zostane len v podprsenke a nohavičkách. Podarí sa jej utiecť do auta, ale vrah je rýchlejší a nakoniec ju zabije... Otvorí sa séria mnohých vrážd. Všetko sa pritom začalo presne pred rokom, keď skupina tínedžerov zrazila autom muža a utiekla od jeho mŕtveho tela. Aspoň si teda mysleli, že je mŕtvy. Postupne si však začali uvedomovať, že to práve údajná mŕtvola má na svedomí vraždy v meste. Zo skupinky šiestich kamarátov sa postupne vytrácajú všetci...
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko