Sledovať film Šéfové na zabití 2 online

Prehrajte si film Šéfové na zabití 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Šéfové na zabití 2
  Trailer k filmu Šéfové na zabití 2   Sledovať Šéfové na zabití 2 online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Sean Anders
Hrajú:
Jason Bateman (Nick Hendricks), Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Charlie Day (Dale Arbus), Jennifer Anistonová (doktorka Julia Harrisová, D.D.S.), Kevin Spacey (Dave Harken), Jamie Foxx (Dean MF Jones)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nový zločin, stejné praktiky.

Nick, Dale a Kurt majú už plné zuby toho, ako sa musia podlizovať vlastným šéfom, preto sa jedného dňa rozhodnú stať sa svojimi vlastnými pánmi a začnú podnikať na vlastnú päsť. Prefíkaný investor však čoskoro od ich dohody upustí a oni sa ocitnú v koncoch ako porazení, zúfalí a bez peňazí. Traja amatérski podnikatelia sa ani teraz nevzdávajú a vymyslia originálny plán: unesú investorovho dospelého syna a požiadajú o výkupné, ktoré by im malo znovu zabezpečiť kontrolu nad ich spoločnosťou.
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski