Sledovať film Siedma rota za úplnku online

Prehrajte si film Siedma rota za úplnku online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Siedma rota za úplnku
  Trailer k filmu Siedma rota za úplnku   Sledovať Siedma rota za úplnku online
Žáner:
Komedie, Válečný
Réžia:
Robert Lamoureux
Hrajú:
Jean Lefebvre (Pithivier), Pierre Mondy (Chaudard), Henri Guybet (Tassin), Patricia Karimová (Suzanne Chaudard), Gérard Hérold (Le commandant Gilles), Gérard Jugnot (Gorgeton)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1977
Popis:
Tentokrát jsou Tassin, Pithivier a Chaudard v civilu a jejich dobrodružství začíná v roce 1942 na okupovaném území Francie.

Antiglobalistická teroristická organizácia hrozí útokmi vo Francúzsku krátko pred prezidentskými voľbami v krajine. Ak vláda nezaplatí požadovanú sumu, bomby majú vybuchnúť na frekventovaných železničných tratiach. Do pátrania po teroristoch sa zapojí aj Frank Barrot, policajný vyšetrovateľ, známy svojimi nekonvenčnými metódami. Jeho zistenia sú šokujúce.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski