Sledovať film Sirotčinec online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Sirotčinec
  Trailer k filmu Sirotčinec   Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Juan Antonio Bayona
Hrajú:
Belén Ruedaová (Laura), Fernando Cayo (Carlos), Roger Príncep (Simon), Mabel Riveraová (Pilar), Montserrat Carullaová (Benigna), Andrés Gertrudix (Enrique)
Krajina:
Španělsko, Mexiko
Rok výroby:
2007
Popis:
I mrtvé děti si chtějí hrát.

Laura koupila sirotčinec, ve kterém strávila své dětství, a spolu se svým manželem ho chtějí opravit a znovu otevřít pro nemocné a invalidní děti. Toto nové prostředí však probouzí u jejich syna zvláštní představivost... ale je to jen představivost? Oblíbené hry s neviditelnými kamarády začnou rodiče znepokojovat. A když při jedné z her syn záhadně zmizí, Laura neváhá požádat o pomoc parapsychologa. Záhadu, kterou je dům obklopen, musí za každou cenu odhalit.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski