Sledovať film Smrtonosná pasca 4.0 online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Smrtonosná pasca 4.0
  Trailer k filmu Smrtonosná pasca 4.0   Sledovať 1229 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Réžia:
Len Wiseman
Hrajú:
Bruce Willis (John McClane), Timothy Olyphant (Greg), Justin Long (Matt Foster), Maggie Q (Mai Lihnová), Jeffrey Wright (Victor Pope), Cliff Curtis (FBI Deputy Director Miguel Bowman)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Bruce Willis je John McClane a svet ho znovu potrebuje.

Ameriku počas osláv Dňa nezávislosti napadne veľmi rafinovaný útočník, ktorý využíva tie najmodernejšie technológie, aby napáchal čo najväčšie škody na americkej infraštruktúre a uvrhol krajinu do chaosu. Jeho premyslený plán však má jednu trhlinu. Nepočíta s tým, že existuje John McClane, ktorý je v prekliato dobrej forme.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski