Film Sousedské peklo

Sledovať film
Sousedské peklo
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Počas Jimovej služobnej cesty prepadnú dom jeho rodiny: jeho manželka Laura s dcérou Erin prežijú traumatizujúcu noc. Následky sa snažia vyriešiť presťahovaním do pokojného mestečka. Tu narazia na susedov, ktorí sa zdajú byť priateľskí. Lenže v ich susedke Janis Riversovej sa prebudia nenávistné vražedné sklony po tom, ako jej dcéra nedostane miesto vo futbalovom tíme a namiesto nej ho získa Laurina dcéra.

Žáner: Thriller
Réžia: Paul Schneider
Hrajú: Alexandra Paulová (Laura Benson), Shannon Lawsonová (Janice Rivers), Gary Hudson (Jim Benson), Ksenia Solová (Erin Benson), Rod Crawford (Crowley), John Bourgeois (detektiv Zeller)
Scénár: Kraig Wenman
Krajina: Kanada
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 52 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko