Sledovať film Stát versus Fritz Bauer online

Prehrajte si film Stát versus Fritz Bauer online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Stát versus Fritz Bauer
  Trailer k filmu Stát versus Fritz Bauer   Sledovať Stát versus Fritz Bauer online
Žáner:
Drama
Réžia:
Lars Kraume
Hrajú:
Burghart Klaußner (Generalstaatsanwalt Fritz Bauer), Ronald Zehrfeld (Staatsanwalt Karl Angermann), Robert Atzorn (Charlottes Vater), Sebastian Blomberg (Ulrich Kreidler), Christopher Buchholz (Lothar Hermann), Stefan Gebelhoff (Willem Sassen)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Příběh muže, který vypátral a přivedl před soud Adolfa Eichmanna.

V roku 1957 získa generálny prokurátor Fritz Bauer dôkaz o tom, že Adolf Eichmann sa skrýva v Buenos Aires. Bauer, ktorý je sám židovského pôvodu, sa od svojho návratu z exilu snaží dostať nacistických zločincov pred súd, ale bez úspechu, Západné Nemecko totiž o takýto spôsob vysporiadania sa s vlastnou minulosťou nemá záujem. Keďže Bauer západonemeckému justičnému systému nedôveruje, obráti sa priamo na izraelskú tajnú službu a dopustí sa tým zrady.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski