Sledovať film Straight Outta Compton online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Straight Outta Compton
  Trailer k filmu Straight Outta Compton   Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Životopisný, Drama, Hudba & Umění
Réžia:
F. Gary Gray
Hrajú:
O'Shea Jackson Jr. (Ice Cube), Corey Antonio Hawkins (Dr. Dre), Jason Mitchell (Eazy-E), Neil Brown Jr. (Dj Yella), Aldis Hodge (MC Ren), Marlon Yates Jr. (D.O.C)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
N.W.A. - nanjebezpečnejšia hudobná skupina na svete.

Ulice kalifornského Comptonu boli jedným z najnebezpečnejších miest v Amerike. Práve tu, v mieste, ktorého život riadili drogové gangy a pravidelné policajné razie, sa narodila pätica chlapcov, ktorí odtiaľ dokázali vypadnúť. Svoju frustráciu a nenávisť a sa rozhodli vyjadriť spevom. Vytvorili žáner nazývaný ,,gangsta rap
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski