Sledovať film
Svítání
online

Film Svítání
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Píše sa rok 2019. Krajinu sužuje neznáma nákaza, vďaka ktorej sa z väčšiny obyvateľov stali upíri. Ľudia sú ohrozeným a podradným druhom. Musia sa skrývať pred upírmi. Edward Dalton je vedec, ktorý sa odmieta živiť ľudskou krvou, a preto sa snaží vytvoriť umelú krvnú náhradu, ktorá by upírov udržiavala pri živote. Stretne Audrey - ľudskú ženu, ktorá mu pomôže k prekvapujúcemu objavu.

Žáner: Akčný, Dráma, Horor, Science Fiction, Thriller
Hrajú: Ethan Hawke (Edward Dalton), Willem Dafoe (Lionel 'Elvis' Cormac), Sam Neill (Charles Bromley), Claudia Karvanová (Audrey Bennettová), Michael Dorman (Frankie Dalton), Isabel Lucas (Alison Bromleyová)
Krajina: Austrália, USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko