Film Taková zvláštní rodinka

Sledovať film
Taková zvláštní rodinka
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Trpká komédia o rodine skrachovaných géniov.
Royal Tenenbauma jeho manželka Etheline mali spolu tri deti - Chasa, Richieho a Margot, potom sa rozišli. Chas začal kupovať prvé nehnuteľnosti ešte na základnej škole a mal až takmer nadprirodzený cit pre medzinárodné financie. Margot písala hry a už v deviatej triede získala Bravermanovu cenu s finančnou odmenou 50-tisíc dolárov. Richie bol skvelým tenistom a tri razy za sebou vyhral majstrovstvá USA v tenise. Všetky spomienky na geniálnosť mladých Tenenbaumovcov sa počas nasledujúcich 22 rokov, plných zrady, neúspechu a katastrôf, vymazali. Podľa nich za všetko mohol on - Royal Tenenbaum. A ten teraz chce, aby sa rodina znovu dala dokopy...

Žáner: Dráma, Komédia
Réžia: Wes Anderson
Hrajú: Gene Hackman (Royal Tenenbaum), Anjelica Hustonová (Etheline Tenenbaumová), Ben Stiller (Chas Tenenbaum), Gwyneth Paltrowová (Margot Helen Tenenbaumová), Luke Wilson (Richie Tenenbaum), Owen Wilson (Elijah Cash)
Scénár: Wes Anderson, Owen Wilson
Krajina: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko