Sledovať film Tam, kde jsem nikdy nebyl online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Film Tam, kde jsem nikdy nebyl
  Trailer k filmu Tam, kde jsem nikdy nebyl   Sledovat 1227 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Drama, Fantasy, Mysteriózní
Réžia:
Joshua Michael Stern
Hrajú:
Aaron Eckhart (Zach Riley), Ian McKellen (Gabriel Finch), Brittany Murphyová (Maggie Paige), Nick Nolte (T.L. Pierson), Jessica Langeová (Katherine Pierson), William Hurt (Dr. Peter Reed)
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Kvůli pátrání po tajemstvích knihy, kterou napsal jeho otec, se renomovaný psychiatr vzdává své akademické kariéry. Nechá se zaměstnat v ústavu, kde otec pracoval, a kde zřejmě čerpal námět pro sepsání této slavné dětské knihy. Doufá, že tam odhalí všechna její tajemství a i roli, kterou v ní představuje on sám. Dobrodružný výlet do minulosti začíná...
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski