Sledovať film Tam, kde jsem nikdy nebyl online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Tam, kde jsem nikdy nebyl
  Trailer k filmu Tam, kde jsem nikdy nebyl   Sledovať 1245 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Fantasy, Mysteriózní
Réžia:
Joshua Michael Stern
Hrajú:
Aaron Eckhart (Zach Riley), Ian McKellen (Gabriel Finch), Brittany Murphyová (Maggie Paige), Nick Nolte (T.L. Pierson), Jessica Langeová (Katherine Pierson), William Hurt (Dr. Peter Reed)
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Kvůli pátrání po tajemstvích knihy, kterou napsal jeho otec, se renomovaný psychiatr vzdává své akademické kariéry. Nechá se zaměstnat v ústavu, kde otec pracoval, a kde zřejmě čerpal námět pro sepsání této slavné dětské knihy. Doufá, že tam odhalí všechna její tajemství a i roli, kterou v ní představuje on sám. Dobrodružný výlet do minulosti začíná...
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski