Film Táta je doma 2

Sledovať film
Táta je doma 2
online

Prehrajte si film Táta je doma 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1207 filmov a 119 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Viac ockov. Viac problémov.
Z Dustyho a Brada sú teraz kamoši. Dusty sa vykašľal na svoj imidž búrliváka a Brad prestal robiť psie kusy, aby sa mu vyrovnal. Dokonca sa rozhodnú, že tohtoročné Vianoce strávia všetci spolu ako jedna veľká šťastná rodina s oboma manželkami a všetkými vlastnými aj vyženenými potomkami. Plán však dostane zásadné trhliny vo chvíli, keď sa na sviatky pozvú ich otcovia. S vrúcne milujúcim Bradovým otcom by v tomto smere nebol žiadny problém. Horšie to však bude s Dustyho tatkom, tvrďasom, ktorý neuznáva fyzický kontakt a s malými deťmi je schopný vtipkovať aj o mŕtvych prostitútkach. Dusty sa mu vždy chcel vyrovnať a teraz sa bojí, že ho svojou mäkkosťou totálne sklame. A ešte viac sa obáva toho, že otcova prítomnosť premení idylické Vianoce na vojnové pole. Presne k tomu to však smeruje, keďže ani Brad, ani jeho ocko nechcú v tejto neľútostnej bitke ťahať za kratší koniec.

Žáner: Komédia
Réžia: Sean Anders
Hrajú: Andre Pith (Movie Theater Patron), Mark Wahlberg (Dusty Mayron), Linda Cardelliniová (Sara), Mel Gibson (Kurt Mayron), Will Ferrell (Brad Whitaker), John Cena (Roger)
Scénár: Sean Anders, Brian Burns, John Morris
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 61 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko