Sledovať film Ten správny snúbenec online

Prehrajte si film Ten správny snúbenec online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1307 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ten správny snúbenec
  Sledovať Ten správny snúbenec online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
David Winning
Hrajú:
Larissa Albuquerque (Lucas' Sister), Eileen Barrettová (Phyllis), Aaron Craven (Bryan Panhurst), Lisa Anne Durupt (Stephanie (René Slováčková), Fred Henderson (Lucas's Dad), Karen Holnessová (Pam)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2016
Popis:
Celebritná odborníčka na vzťahy Dr. Kate Lawrence plánuje verejne oznámiť svoje zásnuby s Bryanom Pankhurstom, príťažlivým a vždy dokonale pôsobiacim podnikateľom. Ako sa Kate pripravuje na zverejnenie tejto radostnej správy, Bryan ju šokuje tým, že sa s ňou náhle rozíde a svadbu odvolá. V snahe zachrániť ju pred ponížením a poškodením verejného imidžu prichádza na scénu Katin priateľ z detstva Lucas Wright a ponúkne sa, že bude predstierať jej snúbenca.
Hodnocenie:
57 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko