Sledovať film Ti druzí online

Prehrajte si film Ti druzí online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1352 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ti druzí
  Trailer k filmu Ti druzí   Sledovať Ti druzí online
Žáner:
Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Alejandro Amenábar
Hrajú:
Nicole Kidmanová (Grace Stewart), Fionnula Flanaganová (paní Bertha Millsová), Christopher Eccleston (Charles Stewart), Alakina Mannová (Anne Stewartová), James Bentley (Nicholas Stewart), Eric Sykes (pan Edmund Tuttle)
Krajina:
USA, Španělsko, Francie, Itálie
Rok výroby:
2001
Popis:
Skôr alebo neskôr vás dostanú...

Anglicko, Jersey 1945. Je koniec druhej svetovej vojny a Grace stále čaká na manželov návrat z bojov. Žije s dvoma malými deťmi na vidieku odtrhnutá od civilizácie. Ich dom služobníctvo opustilo a ona zostala na všetko sama. Tento príbytok v hmlistej krajine navštívi postarší muž, žena a mladé dievča. Grace ich ochotne prijme do služby. Dcéra Anne a syn Nicholas trpia alergiou na slnečné svetlo, a preto sú rozľahlé izby ponorené do tmy a v ich sivom zákutí sa okrem Grace, detí a služobníctva skrýva ešte niekto... Dom je plný podivných zvukov a Anne vidí prízraky ľudsky vyzerajúcich votrelcov... Nervózna Grace sotva zvláda organizovanie denného režimu detí a domácnosti. Manžel je stále nezvestný. Nové služobníctvo čosi tají. Chová sa však zdvorilo a rezervovane. Nakoniec však napätá situácia v strašidelnom sídle nezadržateľne vyvolá stupňujúcu sa hystériu...
Film
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski