Sledovať film Tigre v meste online

Prehrajte si film Tigre v meste online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1629 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!
Film Tigre v meste
  Sledovať Tigre v meste online
Žáner:
Drama, Komedie, Krimi
Réžia:
Juraj Krasnohorsky
Hrajú:
Kristina Tothova (Badger), Tomas Mastalir (Badger (hlas)), Milan Ondrík (Hyena), Lubomir Bukovy (Pigeon), Ivica Sláviková (Jane), Diana Mórová (Kuznikovova)
Scénár:
Juraj Krasnohorsky, Lucia Siposová
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2012
Popis:
Film Tigre v meste je skvelá zmes nezávislej komédie charakterových postáv a detektívneho thrilleru odohrávajúceho sa v Bratislave. Centrálnou postavou príbehu je mladý tridsiatnik, prokurátor Rudolf Jazvec. Aj on, ako ostatne aj my všetci, túži nájsť tu správnu dušu, do ktorej sa zamiluje. Postavy okolo neho, s ich zúfalou snahou nájsť šťastie a s ich trápeniami mu potvrdzujú jedno: je ťažké byť normálny, keď žijete v absurdnom svete. A to ešte ani netuší, že má v pätách nájomného vraha.
Hodnocenie:
60 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko