Sledovať film Tristana online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Tristana
  Trailer k filmu Tristana   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Luis Bunuel
Hrajú:
Catherine Deneuveová (Tristana), Fernando Rey (Don Lope), Franco Nero (Horacio), Lola Gaosová (Saturna), Antonio Casas (Don Cosme), Jesús Fernández (Saturno)
Krajina:
Španělsko, Itálie, Francie
Rok výroby:
1970
Popis:
Mladej Tristany sa po smrti jej matky ujme starnúci Don Lope, muž, ktorý sa navonok prezentuje ako veľmi zbožný človek, no v skutočnosti necháva voľný priebeh svojim chlípnym chúťkam. Tristana ho neodolateľne priťahuje a Don Lope ju napokon zvedie. Mladá žena však hľadá z nerovného vzťahu únik v osobe maliara Horacia.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski