Sledovať film Unaveni sluncem online

Prehrajte si film Unaveni sluncem online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Unaveni sluncem
  Trailer k filmu Unaveni sluncem   Sledovať Unaveni sluncem online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Nikita Mikhalkov
Hrajú:
Oleg Menshikov (Dimitri), Nikita Mikhalkov (Col. Sergei Petrovich Kotov), Ingeborga Dapkunaiteová (Marusia), Nadezhda Mikhalkova (Nadya), André Oumansky (Philippe), Vjačeslav Tichonov (Vsevolod)
Krajina:
Francie, Rusko
Rok výroby:
1994
Popis:
I klidný letní den mohl skončit tragédií - v Rusku roku 1936.

Píše sa polovica 30 rokov a zaslúžilý hrdina revolúcie plukovník Kotov trávi zaslúženú dovolenku spolu so svojou rodinou. Je to asi päťdesiatročný muž s nezanedbateľným kúzlom osobnosti. Má pohľadnú mladú ženu a šesťročnú dcéru Naďu. Jeho prázdniny prebiehajú celkom uspokojivo, je nádherné počasie a v dome vládne pohoda a blahobyt, aký si v Rusku ešte nemohol dovoliť len tak niekto. Zásahy okolitého sveta narúšajú idylku len zriedka, ale bývajú o to závažnejšie. Jedným z takýchto narušení sú tanky, ktoré sa objavia neďaleko Kotovovej chaty na poli. Každý človek s nezeleným mozgom pochopí, že robiť vojenské cvičenie v dozretom obilí je nezmysel a Kotov má okrem takého mozgu aj slušnú autoritu. Vojaci teda zase odídu a dovolenka môže pokračovať. Potom príde Míťa, ktorý si chcel zobrať kedysi za ženu terajšiu Marusju Kotovovú a ktorý pracuje pre KGB.
Hodnocenie:
80 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski