Sledovať film Uneseni online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Uneseni
  Trailer k filmu Uneseni   Sledovať 1228 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Horor, Thriller
Réžia:
Miguel Ángel Vivas
Hrajú:
Fernando Cayo (Jaime), Manuela Vellésová (Isa), Ana Wagenerová (Lillina přítelkyně Marta), Guillermo Barrientos (Asaltante joven), Dritan Biba (Asaltante jefe), Martin Kuiper (Asaltante fuerte)
Krajina:
Španělsko, Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Jaimova rodina nestihne osláviť prvý deň v novom dome, do ktorého sa práve nasťahovala, pretože ich prepadne skupina ozbrojencov v kuklách. Jediné, čo žiadajú, sú peniaze a cennosti. Príbeh sa však trochu skomplikuje, keď matka s dcérou začnú klásť odpor a maskovaní muži postupne strácajú kontrolu nad situáciou.
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski