Film
Vianočné stretnutie s láskou

Film Vianočné stretnutie s láskou
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Cara prežíva horkosladké Vianoce, keďže jej nedávno zomrela mama. Počas letu do Oklahomy stretne country speváka Heatha, ktorý tiež prežíva ťažké sviatky, pretože mu zomrel otec. Heath si svoju slávu nepripúšťa, a tak sa Cara nahnevá, keď sa naňho vyrútia dve atraktívne ženy. Keďže im cestu stále marí počasie, Cara a Heath sa navzájom zdôveria so svojimi...

Originálny názov:

Time for Me to Come Home for Christmas

Žáner: Romantický, Dráma
Réžia: David Winning
Hrajú: Megan Parková (Cara Hill), Josh Henderson (Heath Sawyer), Lindsay Maxwellová (Sophie), Paul McGillion (Lionel), Enid-Raye Adamsová (Stacy Sawyer), Susan Hoganová (Mae Sawyer)
Krajina: Kanada
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: Doma
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina