Sledovať film Viva online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Viva
  Sledovať 1245 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Paddy Breathnach
Hrajú:
Héctor Medina (Ježíš), Jorge Perugorría (anděl), Luis Alberto García (matka), Renata Maikel Machin Blanco (Pamela), Luis Manuel Alvarez (Cindy), Paula Andrea Ali Riveraová (Nita)
Krajina:
Irsko, Kuba
Rok výroby:
2015
Popis:
Najdi svůj hlas.

Jesus pracuje ako kaderník v nočnom travesty klube v Havane a sníva o tom, že sa raz stane hviezdou. Vďaka svojmu učiteľovi sa mu podarí urobiť konkurz a dostane prvú šancu na pódiu. Potom sa ale zjaví jeho roky neprítomný otec - bývalý boxer, dnes agresívny alkoholik - a všetky Jesusove nádeje zmarí. Ich vzájomné predstavy o živote nemôžu byť rozdielnejšie a tvrdo na seba narazia. Iba pozvoľna nachádza otec a syn náhľad do sveta toho druhého.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski