Sledovať film Vojvodkyňa online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Vojvodkyňa
  Trailer k filmu Vojvodkyňa   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Životopisný, Drama, Historický, Romantický
Réžia:
Saul Dibb
Hrajú:
Keira Knightleyová (Georgiana, vévodkyně Devonshiru), Ralph Fiennes (vévoda Devonshiru), Charlotte Ramplingová (Lady Spencerová), Dominic Cooper (Grey), Hayley Atwellová (Bess), Simon McBurney (Fox)
Krajina:
Velká Británie, Itálie, Francie
Rok výroby:
2008
Popis:
V našem manželství jsme byli tři.

Podľa námetu veľmi úspešnej biografickej knihy historičky Amandy Foremanovej natočil režisér Saul Dibb film o jednej z najkontroverznejších postáv Anglicka v 18. storočí, vojvodkyni Georgiane z Devonshiru. Georgiana Cavendishová z rodu Spencerovcov (príbuzná princezny Diany) bola na svoju dobu veľmi pokrokovou ženou, ktorá sa angažovala v politike, bola jednou z najvplyvnejších hostiteliek tej doby a často podliehala hazardu a milostným aféram. Viedla veľmi extravagantný, rozmarný a promiskuitný život plný intríg. Romanticky ladený film dokumentuje jej milostné zápletky, nadšenie pre účasť na vtedajšej politickej scéne a nie veľmi šťastné manželstvo s vojvodom z Devonshiru.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski