Sledovať film Vreskot 2 online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Vreskot 2
  Trailer k filmu Vreskot 2   Sledovať 1566 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Wes Craven
Hrajú:
Neve Campbellová (Sidney Prescottová), David Arquette (Dwight Riley), Courteney Coxová (Gale Weathersová), Jerry O'Connell (Derek Feldman), Liev Schreiber (Cotton Weary), Timothy Olyphant (Mickey Altieri)
Scénár:
Kevin Williamson
Krajina:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Premiéra filmu Ostrie, ktorý vznikol na základe knihy novinárky Gale Weathersovej o vraždách vo Woodsboro, vyvolala obrovský divácky záujem. Uprostred vrieskajúceho a šalejúceho premiérového publika, ktoré ako pozornosť od filmovej spoločnosti dostalo pláštenku, odpudzujúcu masku vraha i gumenú napodobeninu vražedného noža, sa však odohráva skutočná smrť. Jeden nôž nie je totiž gumený. Hrôza začína obklopovať hlavnú hrdinku Sid Prescottovú. Vrah ju chce dostať. Ale kto ním je? Je to jej nový priateľ, kamarátka či pred rokmi krivo obvinený Cotton Weary?
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko