Sledovať film Vybíjaná: Choď do toho na plné gule online

Prehrajte si film Vybíjaná: Choď do toho na plné gule online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vybíjaná: Choď do toho na plné gule
  Trailer k filmu Vybíjaná: Choď do toho na plné gule   Sledovať Vybíjaná: Choď do toho na plné gule online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Rawson Marshall Thurber
Hrajú:
Vince Vaughn (Peter La Fleur), Christine Taylorová (Kate Veatchová), Ben Stiller (White Goodman), Rip Torn (Patches O'Houlihan), Justin Long (Justin), Stephen Root (Gordon)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Nerozmýšľaj, hraj! Až do roztrhania tela!

Peter LaFleur je charizmatický muž a majiteľ telocvične Average Joe´s. Jeho klientela sa skladá z menej ako priemerných návštevníkov. Petrova zanedbaná telocvičňa upúta White Goodmana, do seba zahľadeného majiteľa fitnes centra Globo Gym. White sa rozhodne Average Joe´s prevziať. Banka, ktorá uskutočňuje prevody telocvične v prospech Globo Gym, menuje právnu zástupkyňu Kate Weachtovú, aby proces uskutočnila. Peterov šarm Kate premôže a ona sa pokúsi zachrániť jeho telocvičňu. Ako? Rozhodujúcim zápasom vo vybíjanej proti Globo Gym!
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski