Film Midnight Special

Sledovať film
Midnight Special
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Otec dáva do stávky všetko, čo má, len aby odhalil synovo životné poslanie. Royov najmladší syn Alton má nadprirodzené schopnosti, kvôli ktorým sa stane cieľom náboženských fanatikov, ktorí ho unesú na odľahlý ranč v Texase. Jednej noci sa Roy a jeho priateľ Lucas chlapca zmocnia a unesú ho. Pastor vysiela dvoch mužov zo svojich farníkov, aby Altona priviedli späť. Naháňačka však postupne prerastá v celoštátnu poľovačku za účasti najvyšších vládnych vrstiev...

Žáner: Dobrodružný, Dráma, Science Fiction, Thriller
Réžia: Jeff Nichols
Hrajú: Michael Shannon (Roy), Joel Edgerton (Lucas), Kirsten Dunstová (Sarah), Jaeden Lieberher (Alton), Adam Driver (Sevier), Bill Camp (Doak)
Scénár: Jeff Nichols
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 66 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko