Sledovať film Vzpomínka na Titány online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Vzpomínka na Titány
  Trailer k filmu Vzpomínka na Titány   Sledovať 1332 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Rodinný
Réžia:
Boaz Yakin
Hrajú:
Denzel Washington (Herman Boone), Will Patton (Bill Yoast), Wood Harris (Julius Campbell), Donald Adeosun Faison (Petey), Ryan Hurst (Gerry Bertier), Donald Faison (Petey Jones)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Históriu píšu víťazi... Jeden z najúspešnejších filmov v kariére Denzela Washingtona. Film je nakrútený podľa skutočnej udalosti.

Snímka sa vracia do roku 1971, do čias, keď sa v USA rušila rasová segregácia. V štáte Virgínia je stredoškolský americký futbal nielen váženou a uctievanou inštitúciou, ale najmä životným štýlom. Životným štýlom bielych. Keď sa černošský tréner Herman Boone odváži siahnuť na tradičné hodnoty a zostaviť zmiešané mužstvo, pre mnohých sa svet prevráti naruby. Spočiatku mu totiž nedôveruje ani jeho podriadený, predtým bývalý tréner Bil Yoast, o rodičoch a žiakoch ani nehovoriac. Podarí sa čestnému a úprimnému Booneovi prekonať rasové predsudky a netoleranciu?
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski