Sledovať film Whale Rider online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Whale Rider
  Trailer k filmu Whale Rider   Sledovať 1332 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Rodinný
Réžia:
Niki Caroová
Hrajú:
Keisha Castle-Hughesová (Paikea Pai Apiranaová), Rawiri Paratene (Koro), Vicky Haughtonová (Nanny Flowersová), Cliff Curtis (Porourangi), Grant Roa (Strýc Rawiri), Mana Taumaunu (Hemi)
Krajina:
Nový Zéland, Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Mladé děvče, které se nebojí postavit minulosti, aby změnilo současnost a rozhodlo o budoucnosti.

Na východnom pobreží Nového Zélandu žije kmeň Whangara. Jeho členovia veria, že história ich rodu sa datuje vyše tisíc rokov dozadu, k predkovi Paikea, ktorý sa zachránil pred smrťou v mori na svojom kanoe vďaka veľrybe. Od tých čias je každý prvorodený mužský potomok náčelníka považovaný za Paikeovho následníka. Jedenásťročná Pai verí, že ona bola predurčená stať sa náčelníkom. Ale jej starý otec Koro je tradíciou zaviazaný určiť za svojho následníka muža. Pai musí bojovať proti tisícročnej tradícii, aby naplnila svoj osud. Mladá herečka Keisha Castle-Hughes bola za úlohu Pai nominovaná na Oscara za ženský herecký výkon a film získal množstvo ocenení na festivaloch po celom svete.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski