Film Zathura - Vesmírne dobrodružstvo

Sledovať film
Zathura - Vesmírne dobrodružstvo
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Vždy, keď ich otec odíde do práce, začnú si šesťročný Danny a desaťročný Walter liezť na nervy. Raz sa však behom obvyklého hašterenia Danny ocitne zamknutý v temnej pivnici, kde objaví starú stolovú hru menom Zathura. Už od prvého ťahu je však jasné, že Zathura nie je len tak obyčajná hra - Dannyho figúrka sa pohybuje sama od seba a akonáhle vstúpi na políčko meteorický roj, dom začne byť bombardovaný skutočnými meteoritmi. Skrz dieru v streche si obaja bratia uvedomia, že sa ocitli v ďalekom temnom vesmíre. A nie sú samy. Tak začína ich úžasné dobrodružstvo, behom ktorého si Danny s Walterem uvedomia, že pokiaľ sa im nepodarí dokončiť hru, zostanú vo vesmíre navždy. Každý ďalší ťah je zárukou nového vzrušujúceho dobrodružstva - bratia nechtiac uložia svoju sestru do hlbokého kryonického spánku, utekajú pred pokazeným dvojmetrovým robotom, zachránia vesmírneho stroskotanca a stretnú sa s hroznými mäsožravými jaštermi. Spolu s osirelým astronautom sa musia pokúsiť prekonať všetky nástrahy a úspešne sa prebojovať až na koniec tajomnej hry, aby sa mohli vrátiť domov. Všetky pokusy však môžu vyjsť nazmar, pokiaľ sa im nepodarí zvíťaziť nad najväčším nebezpečenstvom zo všetkých - silnou gravitačnou silou, ktorá ich vťahuje do prázdnoty temnej planéty Zathura.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Mysteriózny, Rodinný
Réžia: Jon Favreau
Hrajú: Jonah Bobo (Danny), Josh Hutcherson (Walter), Dax Shepard (Astronaut), Kristen Stewartová (Lisa), Tim Robbins (Taťka), Frank Oz (Robot)
Scénár: Chris Van Allsburg, David Koepp, John Kamps
Krajina: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 63 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko