Film Železný obor

Sledovať film
Železný obor
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

V malom mestečku Rockwell Maine si Annie Hughesová robí starosti, ako finančne zabezpečiť seba a svojho deväťročného syna Hogartha. Pracuje v miestnej jedálni a ako slobodná matka má aj plné ruky práce s Hogarthovými fantáziami o mutantných mimozemšťanoch a votrelcoch. Jedného dňa príde miestny rybár do jedálne a jej zákazníkom rozpovie príbeh o obrovskom kovovom mužovi, ktorý spadol do mora. Malého Hogartha zaujme jeho rozprávanie a vydá sa hľadať obrovského robota. To, čo nachádza, je 50 stôp vysoký obor, plný detskej zvedavosti a nenásytného apetítu pochutiť si na kove...

Žáner: Akčný, Animovaný, Dobrodružný, Dráma, Komédia, Krimi, Rodinný, Science Fiction
Réžia: Brad Bird
Hrajú: Jennifer Anistonová (Annie Hughes), Harry Connick Jr. (Dean McCoppin), Vin Diesel (Iron Giant), James Gammon (Foreman Marv Loach / Floyd Turbeaux), Cloris Leachmanová (paní Tensedge), Christopher McDonald (Kent Mansley)
Scénár: Ted Hughes, Brad Bird, Tim McCanlies
Krajina: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 80 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko