Sledovať film Země zatracených online

Prehrajte si film Země zatracených online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Země zatracených
  Trailer k filmu Země zatracených   Sledovať Země zatracených online
Žáner:
Akční, Drama, Válečný
Réžia:
Irwin Winkler
Hrajú:
Samuel L. Jackson (Will Marsh), Jessica Bielová (Vanessa Price), Brian Presley (Tommy Yates), 50 Cent (Jamal Aiken), Christina Ricciová (Sarah Schivino), Chad Michael Murray (Jordan Owens)
Krajina:
USA, Maroko
Rok výroby:
2006
Popis:
Zdá sa, že koniec služby je blízko. Jednotka čoskoro ukončí svoju činnosť v Iraku a vráti sa do svojich domovov. No, prichádza posledný rozkaz - sprievod a ochrana konvoja so zdravotnou pomocou. Konvoj sa však ocitne pod paľbou a jednotka sa musí brániť. Je už toto konečne poslednou skúškou? Až po návrate domov vojaci zistia, že vojna pre nich neskončila odchodom z Iraku, spomienky na padlých priateľov sú navždy súčasťou ich myšlienok a zranenia im jasne pripomínajú hrôzy bojov. Podarí sa im zaradiť sa naspäť do normálneho života? Kedy pre nich skončí vojna?
Hodnocenie:
57 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski