Film James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera

Sledovať film
James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Mediálny magnát Elliot Carver potrebuje nejakého sólokapra pre svoju novú globálnu televíznu sieť, a tak sa rozhodne rozpútať vojnu medzi Veľkou Britániou a Čínou. Pomocou telekomunikačného satelitu odchýli z kurzu britskú vojenskú loď, ktorú vzápätí potopia pri čínskych brehoch, a na konflikt je zamiesené. Proti Bondovi stojí okrem iných Carverov pomocník Stamper, ktorý má vďaka vrodenej genetickej chybe zamenenú bolesť a pôžitok. Bond musí odcestovať až na ďaleký Východ, aby odvrátil nebezpečenstvo atómovej vojny. Rovnocennou partnerkou sa mu stane agentka Wai Lin...

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Thriller
Réžia: Roger Spottiswoode
Hrajú: Pierce Brosnan (James Bond), Jonathan Pryce (Elliot Carver), Michelle Yeohová (Wai-Lin), Teri Hatcherová (Paris Carverová), Ricky Jay (Henry Gupta), Götz Otto (Pan Stamper)
Scénár: Bruce Feirstein, Ian Fleming
Krajina: Veľká Británia, USA
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko