Film Život pod vodou

Sledovať film
Život pod vodou
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Seznamte se se Stevem Zissouem: legendárním podmořským badatelem, notorickým chvástalem a mužem, proslaveným po celém světě díky svým dokumentárním pořadům o bujném životě v modrých hlubinách. Slavnému oceánografovi však osud v poslední době příliš nepřeje - jeho nejlepšího přítele a dlouholetého spolupracovníka Estebana nedávno sežral hladový žralok jaguáří a o Zissouovi se začíná proslýchat, že pomalu ztrácí životní elán. V tom se však zničehonic objeví jižanský gentleman Ned Plimpton, který tvrdí, že by mohl - ale také nemusel - být Steveovým dlouho ztraceným synem, jehož nikdy neměl šanci poznat. Panovačný, egoistický a roztomile vykolejený Zissou je připraven natočit film, který svou velkolepostí překoná všechny jeho dosavadní dokumenty. Film, v němž se pomstí žraloku jaguářímu, stane se otcem a na několik prchlivých okamžiků znovu získá pocit vlastní výjimečnosti.

Žáner: Komédia, Dráma, Dobrodružný
Réžia: Wes Anderson
Hrajú: Bill Murray (Steve Zissou), Owen Wilsonová (Ned Plimptonová), Owen Wilson (Ned Plimpton), Cate Blanchettová (Jane Winslett-Richardsonová), Anjelica Hustonová (Eleanor Zissouová), Willem Dafoe (Klaus Daimler)
Scénár: Wes Anderson, Noah Baumbach
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko