Sledovať film Zlaté věže online

Prehrajte si film Zlaté věže online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Zlaté věže
  Trailer k filmu Zlaté věže   Sledovať Zlaté věže online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Charles Crichton
Hrajú:
Alec Guinness (Holland), Stanley Holloway (Pendlebury), Sid James (Lackery), Alfie Bass (Shorty), Marjorie Fieldingová (paní Chalková), Edie Martinová (slečna Eveshamová)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
1951
Popis:
Příběh o tom, jak ukrást milion liber ve zlatě.

Henry Holland je solidní bankovní úředník, který dostane geniální nápad. Rozhodne se propašovat zlaté cihly v ceně milionu liber z Anglie do Francie v podobě Eiffelovek prodávaných jako suvenýr. Jednoduchý plán ovšem, jak už to bývá, ztroskotá na úplné maličkosti. Náhodou se šest těžítek z ryzího zlata dostane zpět do Anglie a jedno z nich dokonce do rukou policie. Lupiči podniknou všechno možné, aby se jich znovu zmocnili a zahladili stopy. Zpočátku realisticky působící příběh se pomalu přemění v absurdní frašku, která si zachovává typicky britský tón. Holland okrádá banku, v níž pracuje a vodí za nos celý Scotland Yard, ale dělá to s vlídnou zdvořilostí anglického gentlemana.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski