Sledovať film Zlé časy online

Prehrajte si film Zlé časy online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1209 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Zlé časy
  Trailer k filmu Zlé časy   Sledovať Zlé časy online
Žáner:
Drama, Krimi, Sport
Réžia:
Walter Hill
Hrajú:
Charles Bronson (Chaney), James Coburn (Spencer 'Speed' Weed), Jill Irelandová (Lucy Simpsonová), Strother Martin (Poe), Margaret Blyeová (Gayleen Schoonoverová), Michael McGuire (Chick Gandil)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1975
Popis:
Těžké časy a tvrdé pěsti v americkém filmovém dramatu z období velké hospodářské krize.

Do Louisiany přijíždí osamělý a poněkud ošuměle vypadající muž. Když vyhledá prostředí pouličních zápasů, nabídne stroze své služby společníkovi Speedymu, který právě přišel o svého boxera a peníze. Muž se Speedymu představí jako Chaney a stejně jako rázně a rychle vstoupil do trhu nelegálních zápasů, stejně pádně a pohotově odrovná zdejšího boxerského šampiona. Udivený Speedy v postarším a nenápadném Chaneym spatří zlatý důl. Odjedou proto spolu do New Orleansu, ráje nelegálních sázek a tvrdých potyček, kde se společně utkávají holýma rukama jen ti nejlepší. Málomluvný muž bez minulosti se bude muset probít světem, kde panuje pouze jediný zákon: zákon přežití, a to bez ohledu na pravidla, jež tu neexistují, jistě, kromě jediného - zvítězit.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski