Film Vládkyňa zla

Sledovať film
Vládkyňa zla
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Vo fantastickom svete susedia dve kráľovstvá. Prvé z nich, Vresoviská, je plné magických stvorení a v druhom zase žijú ľudia. Maleficent je mladá víla a múdra panovníčka Vresovísk. Jedného dňa sa zoznámi s mladým chlapcom Stefanom zo susednej ríše, ktorý sa zatúlal do Vresovísk. Stanú sa z nich najlepší priatelia a keď podrastú, aj romantickí partneri. Stefan však opúšťa Maleficent a odchádza bojovať o moc a bohatstvo do kráľovstva ľudí.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Dráma, Fantasy, Mysteriózny, Rodinný, Romantický, Thriller
Réžia: Robert Stromberg
Hrajú: Angelina Jolieová (Zloba (Regina Řandová)), Elle Fanningová (Růženka (Barbora Šedivá)), Sharlto Copley (Stefan (David Novotný)), Lesley Manvilleová (Žmolka (Petra Hobzová)), Imelda Stauntonová (Střelka (Jaroslava Brousková)), Juno Templeová (Plevelka (Anna Suchánková))
Scénár: Charles Perrault, Winston Hibler, Erdman Penner, Wilhelm Grimm, Jacob Grimm, Linda Woolverton
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 71 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko