Sledovať film Zostaň so mnou online

Prehrajte si film Zostaň so mnou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Zostaň so mnou
  Trailer k filmu Zostaň so mnou   Sledovať Zostaň so mnou online
Žáner:
Drama, Hudba & Umění, Romantický
Réžia:
R.J. Cutler
Hrajú:
Chloe Moretzová (Mia Hallová), Mireille Enosová (Kat), Jamie Blackley (Adam), Joshua Leonard (Denny), Liana Liberatoová (Kim), Stacy Keach (Gramps)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Žít pro lásku.

Sedemnásťročná Mia má všetko, o čom kedy snívala - úžasnú rodinu, milujúceho priateľa a práve ju prijali na prestížnu hudobnú školu. Stojí však pred vážnym životným rozhodnutím - bude nasledovať svoj sen o kariére violončelistky alebo dá prednosť svojej láske a zostane s milovaným Adamom? V jedno zimné ráno sa však všetko zmení - a Mia príde o milovaných rodičov aj brata. Zrazu vidí samu seba, ako leží na nemocničnej posteli napojená na prístroje a pred očami sa jej odvíja celý život. Vidí všetkých svojich blízkych a hlavne Adama, prosiaceho aby sa vrátila k nemu. Včera riešila svoju budúcnosť, dnes stojí pred jedinou osudovou otázkou: Zostanem?
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski