Film Zprávař 2 - Legenda pokračuje

Sledovať film
Zprávař 2 - Legenda pokračuje
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Už je to tu, Ameriko - Ron Burgundy je zpět a je ještě vtipnější, než kdy dřív! O práci ho připravila manželka - rovněž televizní hlasatelka. Ale Ron se nedá, vezme si na pomoc celý televizní tým a vydá se do boje proti své nové rivalce. Ustojí Ron tíhu svého ega a rafinovaného účesu? V této komedii, o které se mnozí filmoví kritikové vyjadřují jako o "jednom z nejvtipnějších snímků roku" je možné vše!

Žáner: Komédia
Réžia: Adam McKay
Hrajú: Will Ferrell (Ron Burgundy), Steve Carell (Brick Tamland), Paul Rudd (Brian Fantana), David Koechner (Champ Kind), Christina Applegateová (Veronica Corningstoneová), Dylan Baker (Freddie Shapp)
Scénár: Adam McKay, Will Ferrell
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 62 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko