Sledovať film Zprávař 2 - Legenda pokračuje online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 115 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Zprávař 2 - Legenda pokračuje
  Trailer k filmu Zprávař 2 - Legenda pokračuje   Sledovať 1302 filmov a 115 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komédia
Réžia:
Adam McKay
Hrajú:
Will Ferrell (Ron Burgundy), Steve Carell (Brick Tamland), Paul Rudd (Brian Fantana), David Koechner (Champ Kind), Christina Applegateová (Veronica Corningstoneová), Dylan Baker (Freddie Shapp)
Scénár:
Adam McKay, Will Ferrell
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Už je to tu, Ameriko - Ron Burgundy je zpět a je ještě vtipnější, než kdy dřív! O práci ho připravila manželka - rovněž televizní hlasatelka. Ale Ron se nedá, vezme si na pomoc celý televizní tým a vydá se do boje proti své nové rivalce. Ustojí Ron tíhu svého ega a rafinovaného účesu? V této komedii, o které se mnozí filmoví kritikové vyjadřují jako o "jednom z nejvtipnějších snímků roku" je možné vše!
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko