Film Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho

Sledovať film
Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Snímka vznikla na základe skutočných udalostí.
V 70. rokoch minulého storočia bolo jedným z najpopulárnejších povolaní televízny hlásateľ správ. Takmer výhradne to bolo dovtedy doménou mužov. Tým najlepším bol jednoznačne Ron Burgundy, ktorý hlásil správy v San Diegu. Rom je presvedčený, že ženy môžu akurát tak hlásiť správy o módnych prehliadkach a možno ešte o najnovších kulinárskych receptoch. Ženská emancipácia však vtrhne aj na Ronovo pracovisko. Ronov nový kolega v hlásateľmi už totiž nebude muž, ale žena! Hlásateľská legenda sa tak musí vyrovnať nielen s

Žáner: Komédia
Réžia: Adam McKay
Hrajú: Will Ferrell (Ron Burgundy), Christina Applegateová (Veronica Corningstoneová), Paul Rudd (Brian Fantana), Steve Carell (Brick Tamland), David Koechner (Champ Kind), Fred Willard (Ed Harken)
Scénár: Will Ferrell, Adam McKay
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko