Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 115 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Mŕtvy muž prichádza
  Trailer k filmu Mŕtvy muž prichádza   Sledovať 1302 filmov a 115 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Krimi
Réžia:
Tim Robbins
Hrajú:
Susan Sarandonová (Sister Helen Prejean), Sean Penn (Matthew Poncelet), Robert Prosky (Hilton holič), Raymond J. Barry (Earl Delacroix), R. Lee Ermey (Clyde Percy), Celia Westonová (Mary Beth Percy)
Scénár:
Helen Prejean, Tim Robbins
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Rádová sestra Helen si myslela, že už ju nič nemôže zaskočiť. Avšak list väzňa odsúdeného na smrť za brutálnu vraždu je niečo celkom iné, s čím sa doposiaľ stretla. Matthew Poncele to má ako sa zdá definitívne zrátané, ale s Helen do jeho života prichádza nádej, že sa konečný výkon rozsudku odloží. Oscarový snímok s výnimočnými hereckými výkonmi je nakrútený podľa skutočného príbehu...
Hodnocenie:
75 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko