Prehrajte si Olive Kitteridgeová online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov vrátane videotéky HBO, filmových staníc HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 108 staníc až s 30 denným spätným prezretím. Bavte sa s Lepšia.TV už za 7.39 €!
Olive Kitteridgeová
  Sledovať Olive Kitteridgeová online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Lisa Cholodenková
Hrajú:
Bill Murray (Jack Kennison), Frances McDormandová (Olive Kitteridge), Richard Jenkins (Henry Kitteridge), John Gallagher Jr. (Christopher Kitteridge), Zoe Kazanová (Denise Thibodeau), Martha Wainwright (Angela O'Meara)
Scénár:
Jane Andersonová
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Čtyřdílné drama, které v produkci HBO natočila režisérka Lisa Cholodenko, vzniklo podle stejnojmenného románu Elizabeth Stroutové. Jeho děj se odehrává v novoanglickém městečku Crosby, ležícím ve státě Maine. Poklidný život v této zapadlé enklávě naruší intriky, zločiny i tragédie zdejších obyvatel. Titulní hrdinkou je učitelka matematiky ze základní školy Olive, která svými škodolibým žertováním a drsným chováním zakrývá svou vnitřní zranitelnost i víru v pevné morální zásady. Vyprávění mapuje pětadvacet let jejího života. Zobrazuje její vztahy s manželem, lékárníkem Henrym, a jejich synem Christopherem... V úvodní epizodě Olive spolu s kolegou sveze ze školy spolužáka Kevina, což se nelíbí jejímu synovi. Lékárník Henry najme do obchodu novou asistentku a zúčastní se lovu s tragickou dohrou...
Hodnocenie:
85 %
Sletujte na:
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko