Sledovať seriál Agatha Christie - Poirot: Nebezpečenstvo v dome na konci online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Agatha Christie - Poirot: Nebezpečenstvo v dome na konci online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1352 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Agatha Christie - Poirot: Nebezpečenstvo v dome na konci
  Sledovať Agatha Christie - Poirot: Nebezpečenstvo v dome na konci online
Žáner:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Renny Rye
Hrajú:
David Suchet (Hercule Poirot), Hugh Fraser (Kapitán Hastings), Philip Jackson (šéf inspektor Japp), Polly Walkerová (Nick Buckley), John Harding (Commander George Challenger), Jeremy Young (Bert Croft)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
1990
Popis:
Malý belgický detektív Hercule Poirot s fúzikmi upraveným podľa pravítka a neuveriteľne bystrú šedú kôrou mozgovou rieši prípady, na ktoré slávna britská polícia ani Scotland Yard nestačí a to už od roku 1989 dodnes v tejto najslávnejšej voľne inšpirované adaptáciu predlohy kráľovnej detektívok Agathy Christie .
Hodnocenie:
86 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski