Sledovať seriál Bibliotekarze online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Bibliotekarze
  Sledovať 1369 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie
Réžia:
Noah Wyle, Tawnia McKiernan, John Harrison, Courtney Rowe, Emile Levisetti, Jonathan Frakes
Hrajú:
Rebecca Romijnová (Baird), Christian Kane (Jake Stone), Lindy Boothová (Cassandra Cillian), John Kim (Ezekiel Jones / ...), John Larroquette (Jenkins), Noah Wyle (Flynn Carsen)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Dobrodružný seriál The Librarians sa sústredí na starodávnu organizáciu, pôsobiacu hlboko za skrytými múrmi Metropolitnej knižnice. Jej poslaním je riešiť komplikované záhady, bojovať proti nadprirodzeným hrozbám a zhromažďovať v útrobách knižnice nesmierne mocné a cenné artefakty z celého sveta.
Hodnocenie:
73 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski