Sledovať seriál Klinika Grace online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Klinika Grace online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1398 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Klinika Grace
  Sledovať Klinika Grace online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller, Zdravotnictví
Réžia:
Jeannot Szwarc
Hrajú:
Santino Barnard (Mike), Ellen Pompeová (Dr. Meredith Grey), Justin Chambers (Dr. Alex Karev), Chandra Wilsonová (Dr. Miranda Bailey), James Pickens Jr. (Dr. Richard Webber), Kevin McKidd (Dr. Owen Hunt)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005-2008
Popis:
Coby chirurgové jsme trénovaní napravit vše, co je poškozené. Jak ale napravit své vlastní životy, když dojde k nečekané změně?

Americký seriál, ktorého dej sa odohráva na Klinike Grace vo washingtonskom meste Seattle. Na klinike sa z brilantných študentov medicíny postupne stávajú skúsení lekári a priatelia. Niektorí tu nájdu aj svoju pravú lásku.
Hodnocenie:
75 %
Sletujte na:
Polsat Polsat Archív a všetky videá relácií televízie Polsat online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski