Sledovať seriál Čierne vdovy online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 106 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Čierne vdovy
  Sledovať 1375 filmov a 106 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Radek Bajgar
Hrajú:
Dana Batulková, Pavla Beretova, Filip Blažek, Jitka Čvančarová, Jan Hájek, Marek Lambora
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2019
Popis:
Renata dáva svojmu manželovi Mirkovi druhú šancu a Johana víťazí nad Annou Karolínou. Jedine Veronika sa nechce zmieriť so svojou životnou situáciou a presviedča kamarátky, aby svoj sen o novom živote nevzdávali. Jej neuvážený telefonát osudovo zamieša budúcnosťou všetkých troch žien a zdá sa, že zničí všetko, čo doteraz vybudovali. Tri obyčajné ženy. Kto by od nich čakal, že zosnujú vraždu svojich manželov? Renatu, Johanu a Veroniku, tri atraktívne ženy v najlepších rokoch, spája nielen priateľstvo a firma, kde pracujú ich manželia, ale aj ich spoločná vražda, ktorú naplánovali a vykonali. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať. Cestu k šťastiu im začnú komplikovať rôzne prekážky. Nielen tie, ktoré predpokladali, že vzniknú počas vyšetrovania úmrtia ich manželov dôsledným brnianskym kriminalistom Olinom Nekulom, ale aj ďalšie šokujúce problémy a komplikácie, ktoré rozhodne neočakávali. Napríklad, že jeden z manželov atentát prežije.
Hodnocenie:
58 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko