Sledovať seriál Cudzinka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Cudzinka
  Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Romantický, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Mike Barker, Metin Hüseyin, John Dahl, Anna Foerster, Brian Kelly, Richard Clark
Hrajú:
Caitriona Balfe (Claire Randall), Sam Heughan (Jamie Fraser), Duncan Lacroix (Murtagh Fitzgibbons Fraser), Tobias Menzies (Black Jack Randall / ...), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Graham McTavish (Dougal MacKenzie)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Píše se rok 1945 a právě skončila válka. Claire Randallová, bývalá britská válečná zdravotní sestra, je se svým manželem Frankem na líbánkách ve Skotsku. Během procházky se Clair záhadně vrátí zpět v čase, do roku 1743. Připlete se do bitvy mezi Skoty a Brity, při které potkává také předchůdce současného Franka, který je ale jeho pravým opakem - drsný a krvežíznivý Jack. Okolnostmi je donucena vdát se za mladého, odvážného a citlivého skotského válečníka Jamieho. Její srdce ale touží po dvou zcela rozdílných mužích žijících v jiných časových dimenzích
Hodnocenie:
84 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski