Sledovať seriál Dlouhá míle online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Dlouhá míle online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1352 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Dlouhá míle
  Sledovať Dlouhá míle online
Žáner:
Drama, Sport, Thriller
Réžia:
Jiří Adamec
Hrajú:
Svatopluk Skopal (Ondrej Vesecký), Radoslav Brzobohatý (Trainer Brázda), Jan Čenský (Michal Klánský), Petr Čepek (Trainer Hanák), Petr Haničinec (ředitel), Jan Potměšil (Arnost, Klánský)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Napětí sportovních bojů na atletických drahách. Osudové zvraty v životech mladých mužů.

Mistru Evropy Ondřeji Veseckému se nedaří a dostává se stále více z formy. K tomu se přidávají i starosti v soukromém životě a též alkohol. Vše vyústí v zákaz činnosti a odchod z vrcholového sportu. Šestidílný seriál Jiřího Adamce ukazuje, jak je těžké vrátit se znovu na vrchol a vyhrávat, jak se může rivalita a neustálé vzájemné napadání ve sportovním klubu změnit v obrovské přátelství.
Hodnocenie:
62 %
Sletujte na:
ČT3 ČT3 Archív a všetky videá relácií televízie ČT3 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski