Sledovať seriál Eine schrecklich nette Familie online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Eine schrecklich nette Familie
  Sledovať 1398 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Sitcom
Réžia:
Gerry Cohen
Hrajú:
Ed O'Neill (Al Bundy), Katey Sagalová (Peggy Bundy), Amanda Bearseová (Marcy D'Arcy), Christina Applegateová (Kelly Bundy), David Faustino (Bud Bundy), Ted McGinley (Jefferson D'Arcy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1987-1995
Popis:
Velká láska, potyčky a sladké smiřování.

Příběh o nefungující rodině Ala Bundy se odehrává na chigaském předměstí. Al Bunda kdysi skvělý hráč amerického fotbalu (rozehrávač) na střední škole, nyní chudý prodavač bot. jeho žena Peggy královna krásy ze střední školy, nyní "žena v domácnosti". A jejich povedené děti Kelly a Bud, tvoří tak skvělý sitcom. Tento kvartet doplňují ještě sousedé Steve a Marcy Rhodesovi.
Hodnocenie:
78 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski