Sledovať seriál Eva Blond: Epsteinovo dědictví online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Eva Blond: Epsteinovo dědictví online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1360 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Eva Blond: Epsteinovo dědictví
  Sledovať Eva Blond: Epsteinovo dědictví online
Žáner:
Krimi
Réžia:
Achim von Borries
Hrajú:
Corinna Harfouchová (Eva Blond), Erdal Yildiz (Alyans), Herbert Knaup (Richard Hester), Arzu Bazmanová (Fatma), Gottfried Breitfuss (Lottmann), Catherine Stoyanová (Elfi)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Policajtka Eva Blond okato kradne v obchodnom dome iba preto, aby ju podozrivý člen ochranky pristihol. Lesť sa vydarí, a keď ju člen ochranky odvedie do suterénu a chce ju znásilniť, tak ako predchádzajúcu ženu, Eva ho zatkne. Táto metóda sa síce veľmi nepozdáva jej nadriadenému, ale keďže je vinník usvedčený, prestane namietať. Eva sa vyberie do tureckej štvrte, aby sa neoficiálne zoznámila so svojím novým asistentom Aliansom Karalom, ktorý má nastúpiť do služby až nasledujúci deň. Spozná ho uprostred jeho rozvetvenej rodiny vo zvláštnom svete imigrantov tak, ako by ho v policajnom prostredí nikdy nespoznala. Ich prvým spoločným prípadom je pátranie po vrahovi pedikérky Charlotty Smidtovej...
Hodnocenie:
73 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko