Sledovať seriál Grey's Anatomy online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Grey's Anatomy
  Sledovať 1324 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller, Zdravotnictví
Réžia:
Denzel Washington, Lesli Linka Glatter, Darnell Martin, Tricia Brock, Dan Lerner, David Paymer
Hrajú:
Ellen Pompeová (Dr. Meredith Grey), Justin Chambers (Dr. Alex Karev), Chandra Wilsonová (Dr. Miranda Bailey), James Pickens Jr. (Dr. Richard Webber), Patrick Dempsey (Dr. Derek Shepherd), Sara Ramirezová (Dr. Callie Torres)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Coby chirurgové jsme trénovaní napravit vše, co je poškozené. Jak ale napravit své vlastní životy, když dojde k nečekané změně?

Americký seriál, ktorého dej sa odohráva na Klinike Grace vo washingtonskom meste Seattle. Na klinike sa z brilantných študentov medicíny postupne stávajú skúsení lekári a priatelia. Niektorí tu nájdu aj svoju pravú lásku.
Hodnocenie:
75 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski